[ad_1]

طبق اخبار رسیده به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، پس از فراخوان عمومی برای ارائه ایده در زمینه‌های مختلف از دو ماه قبل تا پایان مهلت اولیه یعنی آخر مرداد، بیش از ۱۲۰ ایده به دبیرخانه این رویداد بین‌المللی ارسال شده است.

در ایران اولین بار است که ایده پردازان در رویداد بین‌المللی« Falling Walls Lab » شرکت می‌کنند.

رویداد« Falling Walls Lab  » همه ساله در کشور آلمان برگزار می‌شود. روند شرکت در این رویداد به گونه‌ای است که بعد از برگزاری رقابت‌های اولیه در کشورهای مختلف، نفرات برتر در این رویداد که در ماه نوامبر هر سال برگزار میگردد، شرکت می‌کند.

امسال دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دفتر ایده بازار این دانشگاه با همکاری دفتر مبادلات آکادمیک آلمان (DAAD) در تاریخ ۱۸ مهر رقابت مقدماتی رویداد« Falling Walls Lab Tehran  » را در آمفی تأتر مرکزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌کنند. 

با تمدید مهلت ارسال ایده به رویداد بین‌المللی Falling Walls Lab دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا، پسا دکترا و اعضای شرکت‌های فن بازار و کارآفرینان که صاحب ایده‌ای در هر زمینه باشند، تا ساعت ۲۴  یکشنبه پنجم شهریور ماه جاری فرصت دارند برای شرکت در این رویداد بین‌المللی اقدام کنند و در صورت انتخاب اولیه داوران در روز رویداد ( ۱۸ مهر در آمفی تأتر مرکزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر ) در مدت ۳ دقیقه از ایده خود دفاع کنند.  

منتخب اولین مرحله این رویداد در مرحله نهایی این رقابت که در ماه نوامبر در برلین برگزار خواهد شد، شرکت خواهد کرد.

[ad_2]

مرجع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookDigg thisShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *