با توجه به اینکه اکثریت قریب به اتفاق علاقمندان حوزه تکنولوژی و رایانه ، از دانش آموختگان و یا داوطلبان ورود به رشته کامپیوتر و گرایش های آن هستند ، تصمیم داریم در این پست به معرفی سایتی مفید در حوزه دانشگاهی بپردازیم؛

یکی از دانشگاه های مهم و پرداوطلب کشور ، دانشگاه پیام نور می باشد که بخصوص در سال های اخیر متقاضیان زیادی در آزمون های کارشناسی ارشد داشته است . داوطلبین ورود به این مقطع می توانند از دو طریق اقدام نمایند ؛ روش اول شرکت در آزمون سراسری کارشناسی ارشد که معمولاً در اردیبهشت ماه برگزار می شود ، روش دوم شرکت در آزمون فراگیر کارشناسی ارشد که معمولاً در زمستان برگزار می شود .

اما بهتر است متقاضیانی که تمایل دارند در آزمون های فراگیر دانشگاه پیام نور شرکت کنند ، جهت بدست اوردن آمادگی های لازم و موفقیت در آزمون ، ابتدا کلیه نمونه سوالات آزمون های دوره های قبل را مطالعه کنند .جهت دسترسی به نمونه سوالات  دوره های مختلف فراگیر سایت PNUEB گزینه بسیار مناسبی می باشد . شما می توانید در این سایت با یک جستجوی ساده به کلیه نمونه سوالات آزمون های فراگیر رشته کامپیوتر دسترسی پیدا کنید. با مطالعه این نمونه سوالات و آزمون ها شما می توانید با اطلاعات کافی و آمادگی مناسب در آزمون فراگیر شرکت نموده و در نهایت وارد مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور شوید .

It's only fair to share...Share on FacebookDigg thisShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *