دومین نمایشگاه بین المللی ابزار و یراق آلات مبلمان و دکوراسیون داخلیZOW و

اوّلین نمایشگاه بین المللی ماشین الات صنعت چوب Z-tec

نمایشگاه بین المللی 2009 ZOW ابزار و یـراق آلات مبلمـان و دکوراسیون داخلی با حضور بیش از 250 شرکت از کشورهـای ترکیـه ،آلمـان ،ایتالیـا،روسیـه و چین و مساحتـی بالغ بر 50 هزار متر مربع برگـزار می گردد.

ویژگـی 2009 ZOW برگزاری همزمان با نمایشگاه Z-TEC ماشین آلات مبلمان صنعت چوب می باشد.

با توجه به فعالیت های انجام شده، امسال انتظار بازدید 25 هزار نفر متخصّص از نمایشگاه ZOWرا داریم.حضور دو برابری مشارکت کننده در نمایشگاه 2009 ZOW نسبت به سال گذشته و بزرگ شدن سه برابری مساحت آن علیرغم وجود بحران اقتصادی جهان مبین عملکرد بسیار موفق ZOW می باشد.

یکی از خصوصیات مهم نمایشگاههای ZOW وجود بازدیدکنندگان متخصص و صاحب نام شرکت های مهم داخلی و خارجی به میزبانی شرکت نمایشگاهی می باشد که ترکیب بسیار موفقی در نمایشگاه 2009 ZOW با مشارکت کنندگان این نمایشگاه بوجود می آورد.

شرکت های بزرگ و بین المللی این صنعت مانند سال گذشته در این نمایشگاه مشارکت کننده خواهند بود.شرکت های بزرگی مانند: Yıldız Entegre، Yıldız Sunta MDF،Starwood، AGT، Roma Plastik، Orma ، Samet، Art Aksesuar بعد از برگزاری موفقیت آمیز ZOW جزءِ شرکت های مشارکت کننده امسال این نمایشگاه هستند.

نمایشگاه 2009 ZOW و Z-TEC در 1 الی 4 october 2009 برابر با 9 الی 12 مهر ماه 1388 در مرکز نمایشگاه CNR EXPO شهر استانبول برگزار خواهد شد که همه ی متخصیص و دست اندرکاران این صنعت جهت بازدید از نمایشگاه دعوت می شوند.

نحوه ی عملکرد اولین نمایشگاه ZOW در ترکیه:

نمایشگاه صنعت مبلمان،مواد اولیه، ابزار و یراق آلات در تاریخ 2008.01.31 الی 2008.01.03 برابر با 11- 14 بهمن ماه 1386 با شروعی بسیار موفق به پایان رسید. بالغ بر 14.000 نفر بازدیدکننده از ایران، عراق، آلمان و ایتالیا و دیگر کشورها در استانبول گرد هم آمده بودند.

75% بازدیدکننده گان از ترکیه بوده، و بازدید کنندگان اروپا و آسیای میانه و خصوصا از ایران امکان بازدید و کسب اطلاعات از آخرین فن آوری های روز دنیا را بدست آوردند.

بیشترین بازدیدکننده ی خارجی در اوّلین نمایشگاه ZOWاز کشور ایران با 18% از کل بازدید کنندگان خارجی می باشد.

Peter h. meyer برگزار کننده ی نمایشگاه ZOW می گوید: تعداد بازدیدکننده ها برای شروع فوق العاده بوده و این برای نمایشگاههای دیگری که در استانبول برگزار خواهیم کرد پشتگرمی خوبی می باشد.

دومین نمایشگاه ZOW ، 4 -1 اکتبر 2009 برابر با 12 - 9 مهرماه 1388 در مرکز نمایشگاه استانبول برگزار خواهد شد. مشارکت کننده های اولین نمایشگاه ZOW رضایت خود را از نحوه ی برگزاری نمایشگاه اعلام کرده و خصوصا بر کیفیت بالای ارتباط با مشتریان که در هماهنگی نمایشگاه حاکم بود تاکید داشتند. در نمایشگاه ZOW مانند همه نمایشگاه های این شرکت، افراد تصمیم گیرنده شرکت های خریدار دعوت شدند و قرارداد های متعددی در همان مکان نمایشگاه حاصل هماهنگی مفیدZOW بود.

با انعکاس بسیار خوب اولین نمایشگاه ZOW در ترکیه Suleyman Durdu مدیر کل شرکتSurvey ترکیه اظهار داشت: «نحوه عملکرد ZOW مفهومی کاملاَ جدید برای ترکیه بوده و از طرف مشارکت کنندگان و دست اندرکاران صنعت مبلمان مورد تمجید قرار گرفت. اتاق ها، سندیکاها و اتحادیه های مربوطه حمایت های خودشان، به ما جهت شروع بسیار خوب را از همان آغاز ارائه دادند» .

اکتبر 2009 شرکت نمایشگاهی Survey برای اولین بار در ترکیه نمایشگاه ماشین آلات مبلمان چوبی را با نام Z-tec را همراه با ZOW برگزار خواهد کرد که همه ی متخصیصن را به این نمایشگاه دعوت می کند.

جهت اطلاعـات بیشتر و بازدید از نمایشگاه لطفـاً با شمـاره تلفن های 07- 66749706 – 021 شرکت مبادلات نوین هزاره سوم تماس و یا به سایت نمایشگاه www.zow.com.tr مراجعه فرمایند.

 

:. بازگشت .: